Główne projekty

Zaproszenie do współpracy przy tworzeniu portali internetowych

INSTYTUT PÓŁNOCNY zgodnie ze swoją misją oraz jednocześnie dla tworzenia nowych źródeł finansowania swojej misji statutowej, zaprasza informatyków do współpracy przy tworzeniu ciekawych portali internetowych.

Instytut Północny posiada bogate portfolio domen udostępnionych fundacji do wykorzystania na pożyteczne portale o tematyce technicznej, naukowej, społecznej, biznesowej czy politycznej.

Jednego czego nam brak to informatycy/programiści, którzy znają dobrze zasady programowania w językach użytecznych przy tworzeniu aplikacji webowych (PHP, Java, Pearl, Ajax itp). Dlatego zapraszamy każdego kto ma silną wolę i uwielbia tworzyć nowe skrypty.

Głównym efektem takiej współpracy będzie satysfakcja z wykonanej pracy oraz doświadczenie w tworzeniu kompletnego portalu.
Niemniej ważną stroną takiej współpracy może być możliwość zarobienia pieniędzy, gdyż każdy dobry i ciekawy portal może przynosić dochody.

Mamy kilkadziesiąt projektów typowo internetowych, które czekają na pracowitych speców od skryptów, kodów itp.

Jako przykład projektu, który chcemy realizować jest np. portal POCZTAKURIERSKA.PL – w zamierzeniu ma to być specjalistyczny portal poświęcony problematyce branży usług kurierskich w Polsce a dodatkowo chcemy by pełnił rolę swoistego brokera, ale w odróżnieniu od istniejących systemów brokerskich, ten w zamierzeniu ma dawać możliwość skorzystania z prawie wszystkich obecnych na polskim rynku firm. Z powodu ambitnych założeń potrzebujemy ambitnych, upartych i nieugiętych „wojowników”, którzy razem z nami wybiorą się na wojnę z materią, energią i informacją, by zrealizować tak trudny projekt. Podobnie jak na wojnie, gdzie każda przegrana potyczka zniechęca wojsko do kontynuacji walki, tak i przy realizacji dużych projektów zdarzają się chwile, gdy pisany przez wiele miesięcy program okazuje się wadliwy, a bazy danych czy obiekty błędnie powiązane… trzeba wtedy zaczynać prawie od zera, a to zniechęca.
Nie chcemy współpracować z „mięczakami”, którzy poddadzą się przy lada problemie. Potrzebujemy twardzieli, bo tylko z takimi można wygrać wojnę. :)

Czujesz się twardym informatycznym wojownikiem? Skontaktuj się z nami.